Wyciskarki Do Owoców Hit Sprzedaży

Zachowanie wartości odżywczych: Dzięki temu, że jest to urządzenie wolnoobrotowe, podczas wyciskania zachowywane są wszystkie cenne wartości odżywcze zawarte w warzywach i owocach. Wyciskarki to urządzenia perfekcyjne, które są w stanie wyprodukować napój z bardzo drobnych owoców, warzyw oraz roślin zielnych, np. mięty. Wyciskarka do soków w odróżnieniu od sokowirówki nie nagrzewa soku dzięki czemu sok z wyciskarki zawiera wiele więcej witamin i minerałów.

Mała wyciskarka do soków będzie najbardziej odpowiednia dla osób, które szukają kompaktowego sprzętu lub mają niewielką kuchnię. Wyciskarka do soków to urządzenie cieszące się coraz większą populanością wśród właścicieli juice barów, restauracji oraz hoteli, w związku z czym na rynku coraz bardziej popularna jest wyciskarka do gastronomii przeznaczona do profesjonalnego użytku. Ogolnie mam nadal sokowirowki ale nie uzywam, po pierwsze rzeczywiscie soki sie szybko rozwarstwiaja i szybciej psuja, mniej soku powstaje z sokowirowek, glosne jak cholera, jedna mi sie spalila po tygodniu uzytkowania gdyz wlaczylam nizszy bieg azeby nie oszalec z glosnosci.

Witam czytam wasze wpisy i dodam od siebie ze od dzisiaj mam wyciskarkę hurom to taka sama jak Omega vrt soczek pyszny robiłam narazie z winogron i jabłek po godzinie jest klarowny nie rozwarstwia się odpady z owocow są suchutkie więc wiadomo ze sok prawidłowo odciśnięty jak narazie ok. dodali mi jeszcze przepisy na wiele sokow. Kolejnym rozwiązaniem dla osób, które lubią delektować się smakiem naturalnego soku, jest elektryczna wyciskarka do cytrusów. W domu używamy ręcznej maszynki (zwykłej plastikowej jak i żeliwnej (?)) do robienia soku z winogron i dojrzałych pomidorów i tutaj sprawdza się idealnie, ale niestety na tym kończy się jej zastosowanie.

Niestety trzeba brać pod uwagę, że tanie sokowirówki nie wyciskaj± soku jak należy – ot chociażby wióry po owocach zostaj± mokre, a tak być nie powinno. Wraz z ilością obrotów poprawia się szybkość produkcji soku bez straty jakości, ale na szybsze obroty mogą sobie pozwolić tylko wyciskarki z mocniejszym silnikiem np. 240 W jak w Kuvings. Po prostu do B6000 można wrzucać większe kawałki warzyw i owoców, a do modelu NS należy je uprzednio odpowiednio rozdrobnić, aby zmieściły się we wlocie przez co przygotowanie soku zajmie nam troszeczkę więcej czasu.

Wyciskarka do warzyw i owoców Kuvings działa na zasadzie powolnego rozdrabniania, miażdżenia i przeciskania soku przez coraz drobniejsze oczka sita. Pomogą nam w tym wyciskarki do soków Podpowiadamy zatem, na co zwrócić uwagę przy wyborze oraz jaka wyciskarka do soku najlepiej spełni swoją rolę. Wyciskarki do soku mają moc od a hundred do 450 W. Przy wyborze mocy ważne jest, do jakich owoców czy warzyw ma być przeznaczona.

Sokowirówki w odróżnieniu do wyciskarek używają bowiem do wyciskania noży, które podgrzewają owoce i warzywa do bardzo wysokich temperatur (w skutek cięcia) przez co minerały i witaminy są neutralizowane. Dzięki temu wyciskarka do soków Novis Vita Juicer nie szarpie podczas ruszania i zatrzymywania jak czasami ma to miejsce w innych urządzeniach. Nie od dziś wiadomo, że świeże i żywe soki, przygotowane z dojrzałych owoców i warzyw, zaraz po wyciśnięciu są najzdrowsze.

Dzięki trzyetapowemu procesowi rozdrabniania masy i three etapowym sitom uzyskuje się dodatkowo nie tylko ilość, ale również niezwykle klarowny sok, co jest bardzo ważne na przykład przy sokoterapii miedzy innymi podczas Terapii Gersona lub Dąbrowskiej. Jeśli kuchnię macie odzienie, to spokojnie mogą mężowie przystąpić do wyciskania soku dla swoich najukochańszych żon 🙂 Dodatkowo w kolumnie obok napisałam BPA free, onieważ producenci starają się, aby wyciskarki były wolne od BPA, czyli od Bisfenolu A. Nie ma tu dramatycznej różnicy w jakości soku, zwracając uwagę tylko na ilość obrotów, ale powiedziałbym, że pomiędzy konkretnymi markami i modelami wyciskarek są inne ważne różnice.

Mam też sokowirówki ale nich powinnam przygotować zupełnie oddzielny wpis, ponieważ jak najbardziej są to urządzenia warte rozpatrzenia! Wyciskarka Inexperienced Star Elite Jumbo to wyjątkowe urządzenie amerykańskiego producenta Tribest Company, które wiedzie obecnie prym na rynku wyciskarek do soków oraz warzyw. To tylko niektóre z podstawowych zalet picia świeżych soków oraz spożywania suszonych owoców.

Wyciskarki świetnie sprawdzają się w przypadku twardych warzyw (marchew, rzodkiew, kalarepa czy burak), ziół (kolendra, mięta, melisa), zielonych roślin (kapusty, szpinaku, brokuła, kalafiora, jarmużu, sałaty, natki pietruszki i naci selera, brukselki, pokrzywy, boćwiny, rukoli, skrzypu polnego, delikatnych traw, selera naciowego czy liści rzodkiewki oraz wielu innych roślin), owoców (jabłko, gruszka, cytryna, grejpfrut czy pomarańcza), kiełków oraz orzechów. Wyciskarka przypomina nieco znaną nam maszynkę do mielenia, stosując jedynie siłę miażdżenia wałka ślimakowego, wyciskającego warzywo czy owoc i odsączającego sok przez sito. Dzieje się tak, ponieważ po pierwsze podczas wyciskania szybkie obroty wywołują efekt podgrzewania i napowietrzenia soku (które niszczą składniki odżywcze), po drugie przez słabą wydajność sokowirówek (wyciskana jest tylko część dostępnego soku, pozostały „tracimy” wraz z wilgotnymi odpadami.). Co więcej, sok z sokowirówki jest spieniony i napowietrzony, a co za tym idzie szybko traci swoje właściwości odżywcze, które giną w procesie utleniania.

Wyciskarka ma oczywiście przewagę nad sokowirówką bo dzięki niej zrobisz sobie nektar oraz uzyskasz więcej soków z tej samej ilości owoców no i jest cicha w pracy. Być może ich pojedyncze, wytwarzane z ultemu wałki nie są tak skuteczne, jak te stosowane w najdroższych modelach wyciskarek dwuślimakowych, ale myślę, że wielkim walorem jest łatwość obsługi – szczególnie w przypadku Kuvingsa, do którego możemy po prostu wrzucić całe jabłko, nie krojąc go wcześniej na ćwiartki. Kosztujący 1900 zł model Kuvings Whole Slow Juicer Big Mouth B6000 zawdzięcza swoją nazwę „dużej gębie”, czyli szerokiemu otworowi wsadowemu, dzięki któremu z łatwością wyciśniemy sok z całych owoców i warzyw, unikając ich krojenia.

Dzięki wyciskarce wolnoobrotowej bez trudu wyciśniesz sok z owoców i warzyw, także tych, których mówi się, że są praktycznie bez soku. Wyciskarka do ziół, jak również różnego rodzaju warzyw i owoców pozwala przygotować zdrowe i smaczne soki, jednocześnie umożliwiając tworzenie ciekawych przepisów. Profesjonalna wyciskarka do owoców i warzyw pozwala na samodzielne przygotowanie domowego soku z ulubionych składników.

Nie musisz się obawiać, że Twoja wyciskarka do warzyw czy owoców odmówi posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. W związku z tą nową, i jakże pożyteczną modą, popularne stały się również wszelkiego rodzaju wyciskarki do owoców i warzyw. Elektryczna wyciskarka do owoców cytrusowych CS1 to niezawodne urządzenie, dzięki któremu w szybki i prosty sposób wyciśniesz sok z cytryn, limonek, pomarańczy, grapefruitów i granatów.

Wyciskanie wolnoobrotowe różni się od tradycyjnej sokowirówki szybkością pracy i metodą pozyskiwania soku z warzyw i owoców. Rozkoszuj się szklanką jedwabiście gładkiego soku lub dodaj kawałki warzyw czy owoców żeby uzyskać przyjemny wygląd. W ofercie neo24 znajdziesz również sokowirówki i wyciskarki wolnoobrotowe , które pozwolą na przygotowanie pysznych soków owocowo warzywnych oraz blendery kielichowe , w których można zmiksować zdrowe smoothie i koktajle.

Sokowirówki wysokoobrotowe – pracują szybko, nie wymagają krojenia owoców, są najskuteczniejsze przy produktach twardych, dają klarowny sok, który jednak może się rozwarstwiać, wymaga on szybkiego spożycia, najlepiej zaraz po wyciśnięciu.

http://www.artsites.com.pl/12/polecane-wyciskarki/

Dodaj komentarz

Back to Top